Úvod Jsou i doplňky stravy, které pomáhají hubnout?

Jsou i doplňky stravy, které pomáhají hubnout?

Je spousta přírodních produktů, které nabízí pomoc při hubnutí. 

  • Čaje. Na trhu je k dostání několik bylinných čajových směsí, které zlepšují metabolismus, napomáhají trávení apod. Jsou vždy viditelně označené s popisem složení a způsobem přípravy i konzumace. Jedním z nejznámějších čajů, které se doporučují na hubnutí je Phu-er. Pití zelených čajů také pomáhá.
  • Tablety, které buď omezují chuť k jídlu a na sladkosti (chrom), nebo pomáhají přeměňovat tuk v energii (lecitin, carnitin). Některé se zaměřují přímo na rizikové partie. Mezi známou účinnou látku patří také CLA (konjugovaná kyselina linolová), ta napomáhá spalování tuků a zároveň buduje svalovou tkáň. Existuje ještě spousta různých, někdy i kombinovaných přípravků na hubnutí, které jsou běžně k dostání v lékárnách či na internetu.
  • Náplasti na hubnutí. Účinné látky na přírodní bázi se aplikují pomocí náplasti. Pomáhají urychlovat metabolismus, snižovat ukládání tuků apod.

Výčet přírodních léků na hubnutí je obrovský, jejich účinnost i cena je různá. Každopádně jde vždy o prostředky, které pouze napomáhají lidskému úsilí. Bez snížení kaloricky hodnotné stravy a pohybu, kdy výdej musí být vždy vyšší než příjem není možné trvale zhubnout! Znamená to vždy změnu myšlení a životního stylu. Střídavě přibírat a hubnout (jo-jo systém) je nehezké a nezdravé. Ničí se tím přirozené pochody organismu (metabolismus, trávení, vylučování apod.), trpí pokožka (celulitida, strie, elasticita) a psychika (komplexy, stráta sebedůvěry).


Diskuse (1 komentář)

Léky na hubnutí, (01. 04. 2016 19:02) Reagovat
Koupit Léky na hubnutí >>>http://www.top-canada-drugs.com/categories/Weight_Loss/all
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Léky-na-hubnutí.cz
Kontakty